Human Design pro páry

Human design není pouze skvělým průvodcem na naší individuální cestě. Mnoho lidí, kteří mají ode mě osobní výklad se mě ptají na svoje děti a svého partnera, jak to vše funguje dohromady. Pravda je taková, že s páry a s rodinami pracuji úplně nejraději.. Protože když na změnu nejste sami, ale podporuje vás celá rodina, dovolíte si být sami sebou mnohem rychleji :-)

Proto, pokud máte zájem pochopit lépe vašeho partnera a začít společně tvořit bez zbytečných kolizí - Human Design můžu být pro vás to správnou cestou.

Jak to probíhá prakticky?

  1. Setkáme se všichni dohromady na kafe, kde si vyjasníme o co vám ve vztahu jde
  2. Po té se potkám s každým zvlášt na osobní výklad designu - kde si ujasníte každý sám sebe
  3. A pak se můžeme potkat opět společně nad vaším vztahem

Proč se nemůžeme potkat rovnou společně?

Lidé za mnou přichází, že mají probémy ve vztahu a že chtějí řešit ten vztah - skutečnost je ale často taková, že mají problém sami se sebou a ve vztahu se jim to pouze zobrazuje.. Proto se nejdříve potkávám s každým zvlášt, abyste si každý zvlášt mohli vyřešit co vám brání být štastný sám se sebou..A až po té má smysl se potkat společně nad vaším vztahem.

Dát vám informace o slabých místech vašeho partnera dříve, než se sami uzdravíte ze svých zranění, je jako bych vám dal zbraně, které ve slabých chvílých můžete použít jeden proti druhému. Proto je potřeba počkat, dokud se nebudete cítit připraveni, pak vám tyto informace o vašem partnerství můžou posloužit k laskyplnějšímu vztahu :-)

Vaše komentáře