Taneční terapie a Mapování vztahů

Na  videu hledáme opět rovnováhu ve vztahu s mojí ženou Zdenkou.. Jsme po dlouhé době spolu sami, bez naší dcery Elišky. Můžete zde jasně vidět nesmělost a opětovné hledání cesty k sobě. Dalo by se říct že tento tanec je svým způsobem udobřením se po hádce, která nikdy nahlas neproběhla, ale byla uvnitř nás..

Proč by mě měla zajímat Taneční terapie?

Výsledkem naší spolupráce je sebevědomá žena, jež se nebojí projevovat před svým mužem i před jinými. Zná své hranice, ví co si může dovolit, kam až může zajít. Muži ji přirozeně respektují, cítí z ní její odvahu a nemají potřebu ji testovat, co si nechá líbit - chovají se k ní jako k Ženě, tak jak si i žena zaslouží. Její pohyb je přirozený. Nebojí se projevit, dotýkat se, pokud jí to je příjemné i jemně odvést pozornost pokud ne. Vyzařuje ze sebe přirozenou sílu přitažlivosti, kterou reguluje podle potřeby. Je přirozeně krásná protože je přirozená.

Co to je Mapování vztahů a k čemu je dobré?

Mapování vztahů je pohybově diagnostický nástroj. Který používám, abych porozuměl Tvému způsobu vnímání vztahů mezi lidmi.

Jednoduše by se dalo říct, že jak tancuješ tak i žiješ. Když tančím s ženou, dokážu z jejího způsobu pohybu v místnosti vyčíst, jakým způsobem se chová ve svých vztazích. Situace které ji trápí ve vztazích, například opakující se vzorec chování jejich partnerů, se projevuje i v jejím tanci. Pokud změní své chování ve vztazích projeví se to v jejím tanci. A stejně tak, pokud změní svůj tanec tak se změní i její chování ve vztazích. Právě změna tance za účelem změnyvnímání našich vztahů je Taneční terapie.

Mapování vztahů - Tento obrázek vystihuje podstatu mé práce

Tento obrázek graficky vystihuje podstatu mé práce během Mapování vztahů. Díky Tvé důvěře a Tvému tanci se Ti učím rozumět.

 

Pro koho je Taneční terapie?

Taneční terapie je pro Tebe pokud máš ráda tanec. Pokud máš odvahu se o sobě něco dozvědět a chuť něco změnit. Taneční terapii obvykle využívají ženy jimž se ve vztazích vrací stále stejná situace se kterou si neví rady.

Typická témata, která řeší Taneční terapie:

  • Schopnost projevit se - nebojím se projevit, už nemám strach z nepřijetí.
  • Vymezení vlastních hranic - "necítím se sebejistá s některými lidmi" nebo "neustále se mi dějí věci, které nechci"
  • Vědomá práce s vlastní přitažlivostí - Sama si můžu zvolit zda chci přitahovat pozornost můžu či nikoliv.
  • Chybějící polarizace ve vztahu - "nepřitahuje mě, nebo já nepřitahuji jeho a přitom se milujeme"
  • Vztah mezi mým vnitřním mužem a vnitřní ženou je obrazem mých vztahů - zjistím jak to skutečně mám
Zde si můžete přečíst zkušenost a pocity, které prožívala Sabina při Taneční terapii.
 

Co si mám představit pod pojmem Taneční terapie

Když se řekne Taneční terapie představuji si kouzlo bezpečného prostoru v němž můžu objevovat sama sebe, své pocity a potřeby. Taktéž vidím svého průvodce, který mě vede s odvahou do hloubky sama sebe. Přináš mi pevnou oporu i zpětnou vazbu. Můžu s ním vyzkoušet co mě napadne a třeba to dobře dopadne a pokud ne, tak se nic nestane – zkusím to znovu a znovu až se v tom naleznu. 

Když se řekne Taneční terapie vidím dva – vidím pár, který hledá pravdu, skutečné pocity a učí se je projevovat před druhým aby nezranili sebe ani druhého. Výsledkem tohoto setkání jsou dvě sebevědomé bytosi s touhou podporovat druhé – dát jim to nejlepší ze sebe. Taneční terapie odkrývá kdo skutečně jsme a co můžeme druhým lidem nabídnout.

Jak probíhá lekce?

Lekce trvá přibližně 2 hodiny během níž se podle potřeby střídají 2 fáze. Chvíli tančíme a chvíli si povídáme.

Podrobněji popsaný průběh lekce je zde.

Kolik stojí Tvé služby?

  • minimální cena za terapii, čili 2 setkání je 2000kč + příspěvěk na pronájem sálu(200 - 300kč)

  • každé setkání je asi na 2 hodiny

  • terapie je rozdělaná do dvou setkání - nejprve Mapování a po té samotná terapie

  • více informací o mých cenách najdeš zde

Vaše komentáře