Reference

_________________________________________________________________
Michaela Mičudíková  - Vede jesličky pro malé dětičky - prožila si 2 setkání Osobní transformace

Foto Míša Mičudíková

Pár týždňov pred zoznámením sa s Jindrom na jednom transformačnom workshope  som sa začala zapodievať otázkou „Kto som“. Veľmi jednoduchá otázka…, ale okrem odpovedí, že som živnostníčka, mám rada fitness,  latino, pekné oblečenie, zdravú stravu a leto ma nič iné nenapadlo, kto ešte som.

Na spomínanom workshope mi  Jindro „len tak“ povedal: „ Si pekná, sebavedomá žena, ale mám pocit, že si osamelá“. Touto vetou ma zaskočil…, na jednej strane som cítila, že toto je ono, tá osamelosť z toho, že sa nepoznám a neviem kto som mi začala dávať zmysel. Avšak priznať si to bolo už o čosi ťažšie, a tak som sa rozhodla to ignorovať a počúvala som opäť moju hlavu, ktorá mi napovedala, že nemôžem byť predsa osamelá, keď mám úžasnú prácu, priateľov, záľuby, dovolenky a pod. Rozhodla som sa nevenovať pozornosť jeho slovám. Oni sa však stále vynárali do vedomia, potvory :-). A tak som si o pár dní na to pozrela Jindrovu web stránku a napísala som mu.

Onedlho sme sa stretli aj osobne. Mala som jasný zámer pre terapiu. Dostala som však čosi iné. Energia si našla svoj smer. Začala som pociťovať lásku od srdca. Je to pre mňa niečo nepoznané a tak čisté, dovtedy som milovala z rozumu. Prešla som krásnou transformáciou a viem, že sa jej už nikdy nebudem chcieť vzdať a teším sa na ďalšie transformácie s Tebou. Ďakujem :-)

 

_______________________________________
Markéta Janasová - Prožila si 3 setkání

Milí přátelé, jak shrnout vše co se dělo a děje do pár řádků :D

Naše cesta počala setkáním v restauraci, dali jsme se do hovoru o výživě, prostě nic, co by nasvědčovalo tomu, že mi člověk s kterým právě tlachám u oběda pěkně zatřese se základy života. Málem nevím ani jak, jsem se jednou ocitla na rozboru Human Designu. A od té doby jsem jak na tobogánu.

Jindra mne provází celou touto šílenou jízdou. Cítím jeho podporu na každém kroku. Vyhovuje mi jeho pevné spojení s pravdou a realitou mého běžného života, něco z čeho jsem utekla a moc si přála návrat.

Život je nádherný a to co jsme jako děti prožili, vše co jsme si tak pěkně v sobě zakonzervovali a brání nám Být volá po odhalení a uzdravení. Je to cesta, dlouhá, plná výmolů, trní a kamení, podle toho jak moc jsme se uzavřeli a taky jak jsme tvrdohlaví - u mne velmi silně :D. Ale objevují se občas i zkratky (díky Bohu) :) Máme naději, dnes a taky zítra, je úžasná doba, plná převratů a změn. Pokud máte odvahu, pusťte se a vydejte se za dobrodružstvím jemuž se říká ŽIVOT.
 
 
Děkuji ti Jindro, že jsi

 

_______________________________________
Honza Šamárek - Prožil si 4 setkání Human Designu

Zrovna dnes v tento čas si uvědomuji, kde bych byl kdybych nepoznal Tebe Jindro! Jen díky Tvému výkladu a podpory vím, že jsem na správné cestě, naprosto ji věřím. ZMĚNIL JSI MI ŽIVOT!!!

Foto Honza Šamárek

A vůbec, uvědomuješ si, kolik lidí, skončí rozbití v krvi po neúspěších v MLM? Že jsou neschopní, že všem to funguje jenom jim ne, apod. Protože je jim vtloukáno do hlavy, že když to budou dělat přesně tak, tak to bude fungovat. A ono to nefunguje, protože jejich nastavení je jiné, ale toto už jim nikdo neřekne. A tento člověk sám sebe odepíše do škatulky já na to nemám. Měl jsem možnost jednat se spoustou odpadlíků z různých MLM jejich názory se liší, ale jejich vnitřní nastavení je jasné, neuspěl jsem, nemám na to a uzavřou se mnohdy do konce života. Těchto lidí je stovky, protože oni neměli to štěstí narazit na Tebe! Či na Tvé budoucí žáky!!! Kteří jim natáhnou pomocnou ruku a vytáhnou je z toho bahna neúspěchu a zklamání!

V Human Designu vidím největší přínos, sám žasnu, jak mě můj design přesně vede, když jej poslouchám. Není to vždy jednoduché odpojit se od hlavy, ale když to člověk udělá, najednou se něco spojí jako z nějakého filmu a vše do sebe zapadne tak, že nad tím sám žasne. 

 

________________________________________________________
Lucie Bartoňová - Finanční poradenství , Prožila si 2 setkání Human Designu

 

 Jindro, děkuji ti za tvůj přístup celkově. Jsi jeden z mála lidí, co se na mě dokáže napojit a pochopit mě bez toho, aniž bys mě odsuzoval. Místo soudů dáváš svou energii do pomoci. Pomáháš mi najít tu správnou cestu, harmonii, klid. A za to jsem ti obzvláště vděčná, protože všechny tyto veličiny jsou úzce provázány s úspěchem. Cítím teď víc než kdy dřív, že tato cesta je správná a já se dřív nebo později budu radovat z kýžených výsledků. Už se těším na naše příští setkání.

- -

Naše druhé sezení vnímám jako klíčové při mém osobním rozvoji. Konečně jsem dokázala povhopit sebe sama a všechny ty procesy a myšlenky, co se mi neustále honí hlavou. Najednou vím, že je moje cesta správná. Vím, co mám dělat. Můj život přestává být chaos. Jediné, co netuším je, kdy a jaké křižovatky přijdou. Co však dokáži říct s jistotou je to, že teď už ten správný směr poznám mnohem snáz.

Každý z nás má v sobě spoustu energie. Absolvování Human Designu s Jindrou doporučuji všem, kteří nechtějí svou energií plýtvat, ale chtějí ji nasměrovat tím správným směrem, aby se jim lépe žilo. Aby úspěch a štěstí pŕicházely přirozeně a bez odporu.

Lůca

 
 

 

____________________________________________________
Jaroslav Ostruszka - Zlatý podnikatelProžil si 1 setkání Human Designu

jarda_0.jpg

Musím se přiznat, že jsem byl vůči HD  od začátku lehce skeptický, protože odhadování takových věcí podle data narození se mi zdálo přehnané. Stejně jsem se do toho pustil a uvědomil jsem si principy, které k moji osobně patří a souzní s tím, jak bych se měl vlastně rozhodovat. Setkání bylo velmi příjemné.

Po setkání jsem se daleko více otevřel změnám a udělal jsem rozhodnutí, která mají velký vliv na to, jak se bude moje další životní etapa vyvíjet. Myslím, že HD je skvělá možnost, jak se v osobním rozvoji posunout a zjistit věci, které se v knížkách jednoduše nedozvíte, jelikož je HD dělaný individuálně a to kterákoliv literatura určitě není.

Tendle rok bude hodne zlomovy, spousta zmen, stehovani, cile, byznys, prekonavani strachu. Tesim se, protoze to muze dopadnout jen dobre a kdyz ne, tak to bude zkusenost 

Ja tu zmenu bral hodne jako kliche. Kazdy o tom mluvi, ale nikdo ji neudela... Musim udelat rozhodnuti a zavrit za sebou vratka at nemam jinou moznost. To jsem taky udelal. Diky za nasmerovani Jindro.

 

 

________________________________________________________________________
Zuzka; má za sebou celkem 4 terapeutická setkání se mnou v průběhu přibližně jednoho roku

Dnes je 12.5.2016, jsem v 5 měsíci těhotenství s mužem, se kterým jsem si to poprvé dovedla představit...
Před rokem a půl jsem byla vnitřně zničená po dlouhém vztahu kde se mi nedařilo nic změnit, vykomunikovat a dlouho jsem nedokázala ani odejít. Pak jsem potkala Jindru.

Po prvním setkání jsem přišla na to, že se potřebuju pravdivě vyjadřovat o svých potřebách, zní to banálně, ale já to opravdu nevěděla! Nebo lépe řečeno, vědět a realizovat je někdy velký rozdíl. A mně se to začalo dařit, dokázala jsem odejít od muže, který už pro mne nebyl vhodným partnerem a začala jsem se poprvé opravdu stavět na vlastní nohy a pracovat na tom, co je to, co já chci?

A přišel mi do cesty opět Jindra. Tak zvláštně mně to k němu táhlo, měla jsem z toho i trochu strach, protože jsem věděla, že to bude jiné, než co znám. Ale ta síla, která mne táhla, byla větší než pochyby. Možná to byla má vnitřní Síla, která mne poháněla k tomu, co jsem hledala.

A tak jsem do toho šla, protože jsem někde uvnitř věděla, že to je to nejlepší, co pro sebe teď můžu udělat. Potřebovala jsem se uzdravit, vyléčit se pozorností muže, najít a zahojit hluboké rány v mém lůně, nejen z toho jednoho vztahu, ale i ze všech předtím. Protože nebyly vyrovnané, nedostávala jsem to co, jsem potřebovala, protože jsem nevěděla jak na to a měla jsem nastavené, že vztah muže a ženy není pohoda a nevážila jsem si sebe a tak si mne nemohl vážit ani partner.

A co se změnilo? Loňské léto jsem se s Jindrou opět potkala ..a to pro mne byla příležitost se na to zpětně podívat.

Den předtím jsem si za sebe stoupla tak jako nikdy, fakt jsem si stoupla za to jaký chci vztah..
Bez pochyby o tom, že bych si ho nezasloužila nebo že bych ho mohla mít..
Řekla jsem jasně co chci, i s tím, že jsem přijala riziko, že můžu přijít i o to, co mám teď. Oceňuji co mám, mám toho spoustu. Milujícího muže, který se o mne dokáže postarat. Potřebuji se, ale vyjadřovat láskyplně a upřímně.. A to i s vidinou toho že, ten vztah může skončit.
Otevřela jsem se partnerovi a dala mu příležitost aby se otevřel i on mě.. Protože tato láskyplná a upřímná komunikace je pro mě ve vztahu nezbytná.
--

Jindro, dal jsi mi možnost být sama sebou v zážitku, od kterého se můžu vždy odpíchnout.. Teď se můžu kdykoliv vrátit k tomu zážitku a můžu se díky tomu zachovat jinak, vím že to můžu změnit a vím taky jak..

Nejvetší přínos vnímám ne v informacích od Tebe, ale v tom že jsi mi dal možnost být sama sebou - plně.. Tím jak se vyjadřuješ a říkáš co chceš, můžu na Tobě vidět jak to reálně vypadá, a vnímat jak se u toho cítím..

Vnímám dost i to, že díky Tobě jsem se otevřela úplně jinému typu partnerů.

Nedovedla bych si představit, že bych do takové terapie šla s někým jiným.. Ty máš schopnost přijímat člověka a od Tebe jsem dokázala přijmout pravdivou zpětnou vazbu.. Se vším temným co v sobě mám a co každý máme, protože není bílá bez černé. Věděla jsem, že Tebe to neporazí, ani nezraní a že se na to můžu s Tebou bezpečně podívat.

Proč jsem si vybrala jako průvodce Jindru Širůčka?
Prostě mne to přitáhlo.. Věřím tomu, že když se člověk rozhodne pro nějakou změnu, možnost se objeví a i velmi rychle a pak je potřeba jednat, jinak to úsilí věnované rozhodnutí bylo zbytečné. A tady bylo jasné ano, i když jsem potřebovala odvahu do toho jít. On ale i tenhle proces má smysl, kdybych si jím neprošla, nevážila bych si tak toho, kde jsem teď. Já to tak mám.

Naladění se na pravdu mi taky pomohlo změnit můj život.. Ona ta pravda bolí, protože tím ztrácím co mám, ale když se rozhodnu žít pravdu, může ke mně někdo přijít a ukázat cestu ke změně, a Tys byl tím průvodcem pro mě v téhle změně.. Rozhodně jsem nebyla submisivní, nebo loutka v tomto procesu, já sama jsem si říkala co chci a byla to naše spolupráce. Podstatné bylo to, že jsem si to sama zpracovala a že jsem na vše reagovala, že se to nedělo někde mimo mně, ale byla jsem v tom plně účastná.

I kdyby jen tím, že umíš dát člověku plnou pozornost, tak to pro mě mělo obrovsky hojivý účinek.
Od té doby nemám potřebu vyhledávat zraňující vztahy, protože vím, jak vypadá plná pozornost od partnera a už nic míň ani nechci! A je nádherné, že to funguje. Cítím, že jsem se změnila natolik, že mohu žít jiné vztahy tím, kým jsem se stala a to se i děje! Moc Ti děkuju za impuls k věnování se téhle zpětné vazbě, protože zjištění, kde vlastně jsem teď, je pro mne nádherné a velmi cenné.

Zuzana Usberkiah Sýkorová

Vaše komentáře