Přines své světlo

Dobrý člověče, jenž se honíš za něčím, co Ti možná vůbec nepřísluší, přečti si pár následujících řádků a zjisti, zda někde v Tobě nespínají něco důležitějšího, než co děláš právě teď.

Každý člověk přináší unikátní dar sám v sobě, který tu, v nejlepším případě, má odevzdat ostatním lidem nebo Zemi. Vidím v Tobě Tvé Světlo, dokážu jej na chvíli spatřit, když si s Tebou povídám, cítím vliv Tvého Světla (daru) na mě, vnímám jeho sílu, "barvu" i "chuť"... Cítím Tvůj dar a Tvé Světlo, protože na to mám 6tý smysl, ale abys svůj dar dostal k ostatním lidem, tak jej nejdřívě potřebuješ převést do 5ti rozměrného (smyslového) světa, kterému rozumí většina lidí. Jinak možná zemřeš nikdy ve svém darů nespatřen. I když Tvůj Dar vnímám, nemohu Ti říct, jak přesně jej máš projevit. To je něco na co si musíš přijít sám - já Tě můžu na Tvé cestě pouze doprovázet.

 

Toto (nalézt způsob, jak odevzdat sůj Dar) je Tvůj nejvyšší úkol zde na zemi. A nikde není zaručeno, zda se Ti to vůbec povede a pokud ano, že to bude uděláno kvalitně (rozuměj jak moc bude Tvůj Dar pro ostatní lidi srozumitelný, jak moc bude využit, kolik dobrého přinese).

Z toho, co jsem do teď viděl, tak usuzuji, že projevit svůj dar je vždy masakr - Tvůj Dar může to být něco běžného jako vaření, nebo psaní knih.. Ale nikdy to není něco lehkého k realizaci, vždy to chce velký kus odvahy tento svůj dar přinést a dovolit si jej předávat, být v něm NAPLNO viděn, ne to jen tak nějak šolichat doma v koutku a potajnu doufat, že si toho někdo snad někdy všimne..

Jeden z mých Darů je schopnost v ženách, které zanevřeli na muže probouzet opět Lásku, k mužům a tím i k celému světu. Jenže přijít na to, jak tento dar odevzdávat (ženám), byl pro mě sakramenskej oříšek. Pral jsem se tím několik let, než jsem si jej naplno připustil a dovolil tomuto daru vejít na světlo světa. Potřeboval jsem v sobě překonat naimplementovaná společenská omezení, toho co je správné a co už ne.. a taky to chtělo velkou odvahu jít za tím, co jsem cítil ve svém srdci, že je pro mě správné. Jasně, mohl bych žít normálně a neprovokovat druhé lidi, tím co dělám a říkám.. ale já už nemůžu, nechci - prostě to nejde - nyní již můžu jen být sám sebou a děkuji za to že můžu..

Toto byla cesta, jednoho z mých Daru. Tvá cesta, ke Tvému daru je teprve před Tebou, potřebuješ jej pochopit a nalézt cestu jak jej odevzdat lidem, Zemi - svět na něj  a na Tebe opravdu čeká :-)..

Bez toho, že naplno projevíš svůj Dar se nikdy nebudeš cítit vnitřně naplněn. Nenajdeš v sobě pocit uspokojení ze své existence, protože přinést svůj Dar světu je Tvůj úkol...

Kde začít? Miluj co děláš, dělej co miluješ a svůj dar poznáš.. nechej si pomoct, pomáhej a svůj dar předáš..

Vaše komentáře