Informace po přednášce jarní detoxikace

Zdravím Vás po detoxikační přednášce ve čtvrtek. Posílám slíbený soupis všech informací, které zazněly na přednášce.
 
Budeme moc rádi za zpětnou vazbu na přednášku.. Co se Vám líbilo co ne, co můžeme zlepšit.. cokoliv co nám chcete říct.. máme rádi pravdu tak se nestyďte nás pochválit nebo nám něco doporučit na zlepšení.. Zpětnou vazbu můžete napsat jako odpovědi na tento email.. Děkuji a zdravím Jindra Širůček
--
1)Na FB stránkách Zdenky Solari můžete sdílet vše kolem 14ti-denního detoxikačního programu. Přidejte se. Můžete klást otázky k detoxikačnímu programu, psát své zkušenosti, sdílet s ostatními, nacházet a přidávat zajímavé tipy na přípravu potravin:
Zdenka sem postupně doplní informace k přípravě jednotlivých surovin z detoxikačního programu. Užitečné tipy na přípravu, na co si dát bacha atd..
 
2)Peklo na talíři skvělý seriál o kvalitě potravin v české republice. Zde dávám odkaz na jeden z dílů, který se zabývá konkrétně kvalitou a cenou české zeleniny a ovoce:
 
3)Detailní informace o všech éčkách, složení, názvy, výroba, bezpečnost atd najdete zde:
 
4)Seznamy "éček" podle jejich nebezpečnosti k vytištění např zde:

5) Doporučení na kvalitního dodavatele domácí zeleniny s rozvozem až domů:

www.zelinarstvi-komendovi.cz - levnější a lokální potraviny
www.svetbedynek.cz - dražší, ale velký výběr i zahraničních potravin
 
6)Kvalitní Oříšky a sušené ovoce můžete koupit od našeho dodavatele zde:
 
7)Zde najdete časy nutné pro namáčení a klíčení semínek a oříšků:
 
8)Jak na filtrování vody v domácnosti. Sepsal jsem všechny moje několikaleté zkušenosti s filtrováním vody. Doporučení co koupit, co ne. Co funguje co ne.. Vše najdete v tomto článku:
 
9)Doporučená kniha na přednášce Nespěchejte do rakve - Mluvili jsme o ní v souvislosti s obsahem chloru ve vodě, velmi dobře vysvětluje působení chloru na lidský organismus:
 
10)Pokud nemáte odšťavňovač a chcete zařadit odšťavňované šťávy do svého detoxu, tak je možné si koupit UGO nápoje, které jste viděli na přednášce. Jsou nepasterizované a balené v ochranné atmosféře - tyto nápoje si tak uchovávají živé látky v sobě. Seznam všech typů zde: http://ugo.cz/lahvicky
 

11)Nordic Walking - zdravá chůze s skvělou instruktorkou Zdenkou Šardovou - mám ji osobně prověřenou - byli jsme na individuálním výšlapu a Zdenka mě opravdu dobře připravila na správnou chůzi, celé to pro mě bylo velmi intuitivní a příjemně strávený čas pohybem. Doporučuji. Zde jsou nejbližší termíny, které můžete využít:

 
12)Pokud Vás zaujaly Zelené potraviny - Ječmen a Chlorella Green Ways a nevíte, kde je sehnat, obraťte se na toho, kdo Vás pozval na přednášku, případně na nás :-)
 
 
Odkazy na přednášky v dalších městech:
Olomouc 11.3.2015,
Ostrava 18. a 19.3 v Eukalyptu
 
 
PS: Jedno moje(Jindrovo) moudro na závěr: O Vašem zdraví se nerozhoduje ve špajzu či v ledničce, ale už v obchodě. Co nekoupíš to nesníš. Proto věnujte prosím péči Vašemu nakupování, pokud chcete žít zdravěji :-)