V jakém žiji vztahu :-)

Dost jsem nad tím přemýšlel v poslední době, jak to je s mým vztahem.. jak se prezentuji a jak to vypadá ve skutečnosti.. A musím popravdě říct, že mám prostě dokonalý vztah.. Mám totiž přesně to co teď potřebuji.. Mám partnerku, která mě miluje takového jaký jsem.. Cítím se vedle ní svobodným jako s žádnou jinou ženou před ní. Má odvahu se mnou jít do bolestivých témat a dostatek lásky k odpouštění. Nežijeme spolu, nesnažíme se jeden druhého měnit k obrazu svému. Jsme spolu když spolu chceme být a nejsme, když potřebujeme čas pro sebe..
 

Moje bývalá partnerka s kterou mám dceru Elišku je také skvělá žena, ale už jsme spolu nemohli déle žít.. Tak jsme šli každý žít svým způsobem.. já sám, ona s parnterem tvořit domov a rodinu.. Já běžnou rodinu nehledám, teplá polévka když přijdu z práce domů mě nezajímá, potřebuji hlavně svobodný prostor pro sebe a Elišku.. Máme s Zdenkou stále skvělý vztah, jen už spolu nespíme a nebydlíme.. jinak se mezi námi nic nezměnilo a stále jsme si velmi blízcí.. 
 

Někdo to že nejsme spolu vnímá jako naše selhání, ale já to vnímám jako skvělý úspěch, protože jsme našli způsob, jak být společně šťastní a jak zajistit rodinu pro naše dítě, které oba milujeme :-)
 

Ano můj způsob vztahů je nezvyklý, ale já jsem se nikdy nesnažil ani být v klasickém vztahu a tvořit klasickou atomární rodinu - tohle prostě není pro mě :-) A jsem rád, že jsem našel co potřebuji. Díky tomu mohu pomáhat ostatním najít, co potřebují oni - a že to je většinou něco úplně jiného než co potřebuji já :-)

Vaše komentáře