Prožitkový výklad osobnosti - pomocí Human Design

Příklad mojí mapy Human DesignuCo to je Human Design?

Human design je ucelený systém informací, který nám pomáhá znovu se naladit na to, kým jsme se původně narodili: Tím, že nás znovu učí naslouchat našemu vnitřnímu hlasu pravdy.

Naše tělo k nám promlouvá skrze naše pocity, jenže my jim často nerozumíme a nebo nevíme jak s nimi naložit, když jsou zdánlivě v rozporu s zdravým úsudkem. Human Design nám pomáhá propojit pocity s rozumem.

Tento vnitřní hlas je jako náš osobní životní navigátor, který nám neochvějně říká pouze pravdu a nikdy nás nepodvede a hlavně ví, co skutečně potřebujeme, a kde nám bude v životě dobře.. Jediné co je potřeba, je se mu naučit správně rozumět - a s tím vám můžu pomoci právě pomocí Human Designu.

Pro ilustraci přikládám krátký příběh o naslouchání našemu vnitřnímu hlasu pravdy a spojení pocitů s rozumem :-)

Můj kamarád David, po našem setkání začal více naslouchat svým pocitům. Na obchodním setkání oslovil finančního poradce, přestože je nemá obecně rád a rozhodně nechtěl podepisovat žádnou smlouvu. Pouze následovat ten vnitřní hlas, který mu říkal ať za ním jde. Logicky to vypadalo jako úplná ztráta času, ale po té na osobní schůzce se ukázalo, že onen finanční poradce je vášnivý jachtař a že hledají nového člena do týmu. 

David si tak splnil svůj sen z dětství - jezdit na jachtě. - stačilo pouze věřit svému vnitřnímu hlasu a cesta se ukázala sama. Takto funguje býtí v souladu sám se sebou.

Jak ve své práci využíváš Human design?

Přivádím lidi prožitkem k sobě samým. Být sám sebou je pocit, který se těžko přímo komunikuje, proto abyste mi lépe porozuměli používám při naší práci Vaši mapu Human Designu.

Vaše mapa Human Designu nám umožňuje hovořit s naším Vědomím srozumitelným způsobem, tak abyste mě (i sobě) otevřeli dveře k Vašim hlubokým pocitům - protože o tyto hluboké pocity tu jde na prvním místě - ty olivňují primárně to, zda jste v životě šťastní či nikoliv..

Jenže čemu hlava nerozumí, to si nechce vpustit hlouběji. Moje práce s Vámi se tedy skládá ze dvou kroků: zvytvoření bezpečného prostředí pro otevření se - k tomu využívám informace z Human designu, a po té samotné naladění se sama na sebe. Toto naladění probíhá automaticky. V momentě, kdy jste v otevřeném stavu v blízkosti někoho, kdo již je spojený sám se sebou. V Ten moment se i ve Vás přirozeně začíná vytvářet pevné spojení sama se sebou.

Mojí prací je Vám pomoci s otevřením se tomuto procesu sebenalezení a provést Vás jím od začátku až do konce.

 

Jak to celé probíhá?

Každé setkání(jsou celkem 4) trvá přibližně 3 hodiny. Na každém setkání projedeme do hloubky jedno klíčové téma Vašeho designu, tak abyste jej plně pochopili a mohli jej ihned začít využívat ve svém každodenním životě.

Tato 4 klíčová témata jsou:

 • Moje tělo ví, co je pro mě správné - nejdříve se mu učím naslouchat, pomáhá mi oběvovat neviděné
 • Moje tělo ví, co je pro mě správné - učím se mu rozumět, pomáhá mi při rozhodování
 • Moje tělo ví, co je pro mě správné - učím se mu věřit, jakým situacím a pocitům se vyhnout, pomáhá mi zůstat šťastným
 • Moje tělo vi, kam mířím - učím se nechávat se vést svým tělem v životě, moje tělo mi pomáhá pochopit můj smysl

Svou práci dělám formou prožitku. To znamená, že ze schůzky se mnou odejdete s reálnou zkušeností, prožitekm něčeho nového, mikoliv pouze s informacemi. Proto Vám doporučuji vyhradit si minimálně 2 hodiny po setkání jen  pro sebe, abyste měli dostatek času své zážitky vstřebat.

Prožitek nelze předem naplánovat, takže ani já nevím, co přesně se bude dít na schůzce, kdy nastane ten moment ve kterém něco podstatného pochopíte, ale až se to stane, tak to oba poznáme :-)

Jakmile se jednou dotknete pravdy v sobě, pocítíte to tak silně, že už nebudete pochybovat - budete prostě vědět - "Ano to jsem já" možná Vám vejdou i slzy do očí, nebo pocítíte vnitřní klid jako nikdy předtím.. Vaše tělo Vám to dá jasně najevo, že jste se spojili se sebou.. A od té chvíle již nebudete pochybovat o tom, kdo jste.

 

V čem se lišíš od ostatních lidí, co dělají Human Design taky?

Když dělám výklady osobnosti tak nepracuji s informacemi jen z Human Designu - ty používám pouze pro praktické předání toho co dělat s vlastním nastavením, tak aby lidé lépe pochopili mentálně co se v nich děje a jaké mají nastavení. Vnímám, že moje nejvštší nadání je v absolutní otevřenosti v mém G-centru - to znamená samotném středu otázky "Kdo jsem?" a protože jsem tam úplně otevřený, tak si do lidí nic neprojektuji svého a dokážu je vnitřně vidět a cítit naprosto čistě. A protože jsem projektor (můj energetický typ v Human Designu), tak jim dokážu tento jejich svět i ukázat, pomoci jim se na něj naladit a provést je až k jejich samotnému jádra sama sebe.

Můj výklad osobnosti je spíše terapie založená na zhazování masek, než informování člověka o tom co má v mapě a co to pro něj znamená, což je spíše doménou profesionálních výkladů Human Designu, tak jak jej dělají lidé, kteří se primárně zaměřují na výklady Human designu, což já nejsem. Já se zaměřuji na provázení lidí v jejich cestě k jejich středu sama sebe, nikoliv na Human Design - ten je pro mě pouhým nástrojem a dobrým pomocníkem na této cestě.

 

Co si odnesu z setkání s Tebou?

Z prvního setkání si odnesete Vaši mapu Human designu

Dostanete také několik stran profesionálního textu o Vašem Human Designu pro čtení na doma 

Dále získáte ze setkání audionahrávku. Záznam budu dělat pouze pokud si jej budete přát.

A až nastane ten správný čas, tak si odnesete i tzv. "Buněčnou mantru", která v sobě uchovává esenci vás samých - je to věta, která funguje, tak že si ji kdykoliv můžete nahlas zopakovat a to vám pomůže Vám spojit se opět sama se sebou - uvidíte, funguje to skvěle :-)

Průběh výkladu osobnosti v Pražské kavárně

 

Jak to probíhá prakticky? Kdy, kde a za kolik?

 • Než se potkáme pracovně zajdeme nejdřív "na kafe", kde Vás vyslechnu a zjistíme zda jsem ten, koho potřebujete

 • Pokud se domluvíme požádám Vás o zálohu 1000kč

 • Do týdne většinou následuje samotné pracovní setkání

 • Pracovní setkání trvá přibližně 2,5 hodiny.

 • Průvocovské služby se u mě stojí zhruba 1000kč na hodinu - zde je více info o placení

 • Po setkání si vyhraďte 2 hodiny sami pro sebe - ať máte prostor vše v klidu vstřebat

 • Celý výklad je rozložen do 4 setkání, každé s odstupem 6-8 týdnů od sebe

 • Na všechny mé služby se vztahuje záruka 100% spokojenosti

 

Reference

__________________Honzova zkušenost po roce od našeho prvního setkání__________________

Ahoj Jindro, 
jsou téměř dvě hodiny ráno a já si píši vděčnosti na své 24. narozeniny. 
Víš téměř všechny vděčnosti, které jsem psal rezonovali s posláním a vhledem do života, který jsem získal díky Tvému výkladu Human Designu. Změnil jsem práci, protočili se mě přátelé, bydlíme s úžasnou Anetkou v krásném bytu, mám skvělou práci, kde jsem poznal skvělého kamaráda a spoustu dalších známých, mám skvělý plat, rozumím si s našima, v Green Ways se mi absolutně daří a hlavně vím, že když se řídím svým vnitřním hlasem, tak můžu být klidný, že jsem na správné cestě. 

 

Když jsem se nad tím zamyslel, tak jsem za jeden jediný rok, ušel obrovský kus cesty. Je to opravdu úžasné co HD dokáže, když jej člověk poslechne. Ale musí mít na to koule! Když si vzpomenu, jak jsem byl na dně jak psychicky tak peněžně, měl se stěhovat do bytu, dal jsem výpověď v práci a hlavně všichni byli proti mě. Vybavuje se mě to, jako by to bylo před chvíli, kdy jsme seděli v čajovně a tys mě řekl: Nech zareagovat design a práci ti přijde sama. A já tě fakt poslechl, odehrál se nejtěžších 14 dní mého života, kdy se do mě promítali všechny strachy lidí kolem mě, bez pěněz a do bytu :D A ono to fungovalo! Práce opravdu přišla sama :D já jen zareagoval a od té doby všechno, jako by do sebe zapadalo no úžasné!

Díky Jindro! Obrovská vděčnost patří Tobě! Za tvou práci, děláš ji vážně dobře! A bude mi ctí s Tebou pracovat na dalším posunu HD mezi lidi - přednášky. 
Krásný den
Honza

Vaše komentáře